SPONSORZY

SPONSORZY

Naszą placówkę wspierają nie tylko osoby prywatne, ale również szkoły i firmy. Niektórym chcielibyśmy podziękować szczególnie. Właśnie w tym dziale będziemy umieszczać loga i krótkie podziękowania. Zachęcamy wszystkich do tego rodzaju pomocy!
Wsparli naszą placówkę na stałe:
Wsparli naszą placówkę jednorazowo:
Image
Kolejne wsparcie otrzymaliśmy od firmy II Inwestycje CL Spółka Akcyjna, oferującej domy i mieszkania nowej generacji. Dziękujemy za miły gest na rzecz zwierząt, taka pomoc na pewni się przyda! (https://osiedlesielanka.pl/),

Image
Nowy Darczyńca trafia na naszą listę wdzięczności! Dziękujemy wrocławskiej firmie AFTERWEB https://afterweb.pl/ ) za przekazanie środków, dzięki którym prowadzone przez nas Schronisko może jeszcze sprawniej funkcjonować.
Image
W imieniu Zwierzaków serdecznie dziękujemy za wsparcie od sklepu MaloDesign -  https://malodesign.pl/ oferującego meble designerskie. Bardzo nam miło, że kolejna firma zdecydowała się przekazać środki na nasze Schronisko!
Image
Dziękujemy za okazaną życzliwość i wsparcie finansowe firmie CODEX: https://codex.org.pl/ 
Centrum Obsługi Powypadkowej przekazało środki na rzecz naszego Schroniska. Bardzo nam miło!
Image
Działania naszego Schroniska zostały dziś – 26 marca 2019 roku wsparte przez Kancelarię Kompensja: https://www.kompensja.pl/ Z radością dziękujemy za przekazanie dodatkowych środków na rzecz Zwierząt!
Image
Firma Konimpex – wspiera Schronisko w Koninie, w kwietniu 2017 roku dotarła do nas wpłata w wysokości 360 zł uzbierana na pomoc w zapłaceniu rachunku za prąd. DZIĘKUJEMY! (http://www.konimpex.pl/index.php)
Image
Kolejny sukces i ogromne podziękowania dla firmy VEKA Polska, która jako jedna z niewielu zareagowała na naszą chęć współpracy i wsparcie – wspomogła nas finansowo kwotą 1000 zł, tym samym pomagając naszym czworonogom. Zachęcamy kolejne przedsiębiorstwa do pomocy, współpracy i wsparcia. D Z I Ę K U J E M Y!
Image

Podziękowania dla Bar Burger 73’st za wpłaty i wsparcie podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie. Dla nas to ogromne wsparcie i dzięki tym wpłatom mamy możliwość w małym stopniu poprawienia warunków naszym podopiecznym. Jesteście wspaniali!

(https://www.facebook.com/barburger/)

Image
Dziękujemy serdecznie firmie EACTIVE za wsparcie finansowe naszych podopiecznych kwotą 400 zł, jest to ogromne wsparcie dla schroniska, pieniążki przeznaczone będą na utrzymanie naszych podopiecznych. Dziękujemy za pamięć o Nas i inicjatywę!

Adres

ul. Gajowa 7a 62-510 Konin

Pomoc finansowa dla podopiecznych schroniska:
TOZ o/Konin, Gajowa 7a | Bank: PKO BP Numer konta: 85 1020 2746 0000 3502 0017 0217

Kontakt

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: 63 243 80 38

Numer interwencyjny (18:00 - 8:00): 726-189-055

OLX DlaSchroniska.pl Siepomaga.pl Przekaż darowiznę