Nasi pracownicy

NASI PRACOWNICY
(Załoga Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie przy ul. Gajowej 7a w Koninie)
Przedstawiamy Wam naszą całą załogę schroniska, obecnie pracuje u nas 14 pracowników - kierownik schroniska, pracownik administracyjny, opiekunowie i pielęgniarze zwierząt, opiekunka kotów oraz pracownicy medyczni.
Image
KIEROWNIK SCHRONISKA

MARZENNA GIANTSIOS

(mgr inż. Zootechnik, psycholog zwierząt)

Kierownik placówki od 2017 roku oraz Prezes Końskiego Oddziału TOZ w Polsce od 2015 roku. 

W schronisku zaanagażowana od 2014 roku jako wolontariuszka pracująca z psami trudnymi i agresywnymi. Członek i Prezes Konińskiego Oddziału TOZ w Polsce. Od trzech lat sprawuje pieczę nad naszą placówką jako kierownik. Prywatnie właścicielka 9 psów, w tym 8 adoptowanych z Konińśkiego Schroniska, a także dwóch kotów. Zaangażowana w akcje prowadzone na rzecz zwierząt skrzywdzonych i bezdomnych.

 
Image
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

DARIA BALCER

Wolontariuszka schroniska od 2010 roku, pracownik schroniska od 2014 roku, obecnie pracownik administracyjny. 

Pracuje w Schronisku w Koninie od 2014 roku. Wcześniej była zaangażowaną wolontariuszką. Prowadzi stronę internetową schroniska – www.schroniskokonin.pl, pomaga również w prowadzeniu fanpage na portalu facebook. Członek i Inspektor TOZ w Polsce Oddział w Koninie. Właścicielka kotki o imieniu Kitka, adoptowanej ze schroniska w Koninie.  Miłośniczka zwierząt szczególnie psów rasy typu bull. . 

 
Image
OPIEKUN ZWIERZĄT

KAROLINA BORUCZKOWSKA
Wolontariuszka od 2007 roku, pracownik schroniska od 2012 roku. 
 

Pracuje w schronisku od maja 2012 r., od roku 2007 r. zaangażowana wolontariuszka, a także członek i Inspektor TOZ w Polsce Oddział w Koninie. Fotografuje wszystkich podopiecznych placówki, prowadzi fanpage schroniska na portalu facebook, pomaga w prowadzeniu strony internetowej – www.schroniskokonin.pl. Prywatnie właścicielka kota Prezesa oraz suczki Koki, adoptowanych ze schroniska. Miłośniczka psów w typie bull.

Image
PRACOWNIK MEDYCZNY

EMILIA BIAŁAS
Pracownik schroniska od 2016 roku,
technik weterynarii.

Miłośniczka kotów i dzikich zwierząt, prywatnie właścicielka dwóch piesków i dwóch kotów. Na co dzień współpracuje z lekarzem weterynarii.
Członek i Inspektor TOZ w Polsce Oddział w Koninie.
 
Image
OPIEKUN KOTÓW

MONIKA NIEWIADOMSKA
Pracownik schroniska od 2013 roku,
technik weterynarii.

Opiekun zwierząt, szczególnie kotów. Członek i Inspektor TOZ w Polsce Oddział w Koninie. Prywatnie właścicielka dwóch psów. Od 2020 roku technik weterynarii.
Image
PRACOWNIK MEDYCZNY

BEATA FLEJSZMAN
Pracownik schroniska od czerwca 2020 roku, technik weterynarii
.

Pracownik od 2020 roku, technik weterynarii, na co dzień współpracujący z lekarzem weterynarii. Miłośnik zwierząt. Prywatnie właścicielka trzech psów oraz innych uratowanych zwierząt.
Image
PRACOWNIK MEDYCZNY

NIKOLA JANIAK
Pracownik schroniska od lipca 2020 roku, technik weterynarii
.

Pracownik od 2020 roku, technik weterynarii, na co dzień współpracujący z lekarzem weterynarii. Miłośnik zwierząt. Prywatnie właścicielka jednego  psa.
Image
PORTIER - PIELĘGNIARZ

KATARZYNA SZYDA
Pracownik schroniska od sierpnia 2020 roku.


Pracownik zmianowy od sierpnia 2020 roku. Miłośniczka zwierząt, prywatnie właścicielka trzech psiaków, dwóch bulldogów oraz pieska Maksia adoptowanego ze schroniska.
Image
PORTIER - PIELĘGNIARZ

ŁUKASZ PONIEDZIAŁEK

pierwszy raz zatrudnił się w Schronisku w 2001 roku.

Po długiej przerwie ponownie podjął pracę w kwietniu 2015 roku. Wielki miłośnik zwierząt a w szczególności kotów. Ma doskonałe podejście do naszych podopiecznych. Jest spostrzegawczy oraz sumienny. Prywatnie właściciel 2 kotów. Podjął naukę w kierunku: technik weterynarii.

Image
PORTIER - PIELĘGNIARZ

KACPER WYSOCKI

Pracuje w schronsku od czerwca 2020 roku.

 

Adres

ul. Gajowa 7a 62-510 Konin

Pomoc finansowa dla podopiecznych schroniska:
TOZ o/Konin, Gajowa 7a | Bank: PKO BP Numer konta: 85 1020 2746 0000 3502 0017 0217

Kontakt

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: 63 243 80 38

Numer interwencyjny (18:00 - 8:00): 726-189-055

OLX DlaSchroniska.pl Siepomaga.pl Przekaż darowiznę