Pies jest jedyną istotą na świecie 

która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie 

Nasi wolontariusze

Pomagają i działają, bezinteresownie i za darmo – NASI WOLONTARIUSZE – na co dzień wspierający Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie przy ul. Gajowej 7a. Ponieważ rocznie podpisujemy około 300 umów wolontariackich nie jesteśmy w stanie podziękować wszystkim, dlatego umieszczamy informację o najbardziej zaangażowanych w działania naszego schroniska. Są dla nas ogromnie ważni, bez nich wiele celów, akcji i działań nie miało by takiego rezultatu, a właściwie nie doszły by do skutku – Dziękujemy Wam za to, że jesteście, pomagacie i przybywacie kiedy Was potrzebujemy 🙂

 

Mateusz Sidor  –  wolontariuszem w schronisku jest od 21 kwietnia 2016 roku.  Bardzo czynnie uczestniczy w funkcjonowaniu Schroniska. Mimo swojego krótkiego stażu doskonale odnajduje się w środowisku schroniskowym. Interesuje się weterynarią. (Zdjęcie z ulubieńcem – Santosem).

 

 

 

 

Natalia Kudła  – wolontariuszka od 2012 roku. Bardzo czynnie uczestniczy w funkcjonowaniu Schroniska. Doskonale pracuje z psami, potrafi przyzwyczaić zestresowanego psa do smyczy. Zna wszystkie psy w Schronisku oraz potrafi opowiedzieć o ich temperamencie. Interesuje się weterynarią. (Zdjęcie z ulubieńcem – Kantusem).

 

 

 

 

 

 

Kornelia Wróbel – wolontariuszka od 18.04.2017 roku. Bardzo czynnie angażuje się w życie Schroniska. Regularnie wyprowadza psy na spacer i pomaga w pracach porządkowych. Zna wszystkie psy w Schronisku i ma z nimi świetny kontakt. (Zdjęcie z ulubienicą – Kają)

 

 

 

 

 

Sandra Melewska-wolontariuszka od 2012 roku. Czynnie uczestniczy w funkcjonowaniu schroniska. Potrafi pracować z „trudnymi” psami. Interesuje się weterynarią. (Zdjęcie z podopiecznym-Samborem)

 

 

 

 

 

 

 

 

Natalia Marcinkowska-Wolontariuszką jest od 10.10.2017 roku. Bardzo czynnie uczestniczy w funkcjonowaniu schroniska. Wyprowadza psiaki na spacery. Interesuje się (Zdjęcie z ulubieńcem-Batmanem)

 

 

 

 

Kamila Nawrocka-Jest wolontariuszką od 26.07.2016 roku. Czynnie uczestniczy w schronisku. Uczestniczy w akcjach na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt. Wyprowadza psiaki na spacery. Interesuje się weterynarią. (Zdjęcie z psiakiem-Hektorem)

 

 

 

 

Gabrysia Stefaniak-Wolontariuszka od 25.06.2016 roku. Czynnie funkcjonuje w schronisku. Uczestniczy w wielu akcjach na rzecz schroniska. Swoim podopiecznym zapewnia regularne spacery. Interesuje się weterynarią oraz psychologią zwierząt. (Zdjęcie z podopiecznym-Kaszmirem)

 

 

 

 

 

Amelia Malida-Wolontariuszką została 29.08.2017 roku. Czynnie funkcjonuje w schronisku. Uczestniczy w akcjach na rzecz naszych podopiecznych. Wyprowadza psiaki na spacery. Interesuje się psychologią zwierząt. (Zdjęcie z ulubieńcem-Deniro)

 

 

 

Ola Kantypowicz-wolontariuszka od sierpnia 2017 roku. Odwiedza schronisko prawie codziennie. Uczestniczy w akcjach na rzecz naszych podopiecznych. Zna wszystkie psy w schronisku. Wyprowadza psiaki na regularne spacery. (Zdjęcie z ulubieńcem-Szafirem)

 

 

 

 

 

Wiktoria Król-wolontariuszka od października 2014 roku. Uczestniczy w wielu akcjach na rzecz podopiecznych schroniska. Socjalizuje psiaki. Interesuje się weterynaria oraz psychologia zwierząt. (Zdjęcie z podopiecznym-Ziberem)

 

 

 

 

 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, pies, na zewnątrz i przyrodaAnastasia Giantsios  – wolontariuszka od roku 2013. Bardzo czynnie uczestniczy w funkcjonowaniu Schroniska. Potrafi pracować z „trudnymi” psami. Doskonale rozumie ich język. Interesuje się psychologią zwierząt. (Zdjęcie z ulubieńcem Adasiem).

 

 

 

 

Karina Dębowska – wolontariuszka czynnie działająca na rzecz Schroniska w Koninie. Uczestniczy w wielu akcjach na rzecz naszych podopiecznych. Socjalizuje psiaki w schronisku. (Zdjęcie z ulubienicą – Bunią)

 

 

 

 

 

Jadwiga Karpińska – wolontariuszka odwiedzająca schronisko codziennie, zapewniając naszym podopiecznym regularne spacery. Zaangażowana w akcję i życie schroniska. Wolontariuszką jest od lipca 2015r.

 

 

 

 

 

Marzena Kumosiak – wolontariuszką w schronisku jest od kilku lat, odwiedza naszych podopiecznych codziennie wraz ze swoim prywatnym psem rasy husky – Ozonem. Dzięki niej nasi czworonożni mają regularne spacery po za bramę schroniska.