Pies jest jedyną istotą na świecie 

która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie 

Nasi wolontariusze

Pomagają i działają, bezinteresownie i za darmo – NASI WOLONTARIUSZE – na co dzień wspierający Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie przy ul. Gajowej 7a. Ponieważ rocznie podpisujemy około 300 umów wolontariackich nie jesteśmy w stanie podziękować wszystkim, dlatego umieszczamy informację o najbardziej zaangażowanych w działania naszego schroniska. Są dla nas ogromnie ważni, bez nich wiele celów, akcji i działań nie miało by takiego rezultatu, a właściwie nie doszły by do skutku – Dziękujemy Wam za to, że jesteście, pomagacie i przybywacie kiedy Was potrzebujemy 🙂

 

Mateusz Sidor (Przedstawiciel Wolontariuszy) –  wolontariuszem w schronisku jest od 21 kwietnia 2016 roku.  Bardzo czynnie uczestniczy w funkcjonowaniu Schroniska. Mimo swojego krótkiego stażu doskonale odnajduje się w środowisku schroniskowym. Interesuje się weterynarią. (Zdjęcie z ulubieńcem – Santosem).

 

 

 

 

Natalia Kudła (Przedstawiciel Wolontariuszy) – wolontariuszka od 2012 roku. Bardzo czynnie uczestniczy w funkcjonowaniu Schroniska. Doskonale pracuje z psami, potrafi przyzwyczaić zestresowanego psa do smyczy. Zna wszystkie psy w Schronisku oraz potrafi opowiedzieć o ich temperamencie. Interesuje się weterynarią. (Zdjęcie z ulubieńcem – Kantusem).

 

 

 

 

Anastasia Giantsios  – wolontariuszka od roku 2013. Bardzo czynnie uczestniczy w funkcjonowaniu Schroniska. Potrafi pracować z „trudnymi” psami. Doskonale rozumie ich język. Interesuje się psychologią zwierząt. (Zdjęcie z ulubieńcem Adasiem).

 

 

 

 

Karina Dębowska – wolontariuszka czynnie działająca na rzecz Schroniska w Koninie. Uczestniczy w wielu akcjach na rzecz naszych podopiecznych. Socjalizuje psiaki w schronisku. (Zdjęcie z ulubienicą – Bunią)

 

 

 

 

 

Jadwiga Karpińska – wolontariuszka odwiedzająca schronisko codziennie, zapewniając naszym podopiecznym regularne spacery. Zaangażowana w akcję i życie schroniska. Wolontariuszką jest od lipca 2015r.

 

 

 

 

 

Aleksandra Kwaśniewska – wolontariuszka od kwietnia 2015r. Zaangażowana w organizowane akcję na rzecz podopiecznych. Oddana swoim ulubieńcom. Na co dzień wyprowadza psiaki na spacery.

 

 

 

 

 

 

Marzena Kumosiak – wolontariuszką w schronisku jest od kilku lat, odwiedza naszych podopiecznych codziennie wraz ze swoim prywatnym psem rasy husky – Ozonem. Dzięki niej nasi czworonożni mają regularne spacery po za bramę schroniska.

 

 

 

 

 

Diana Grochowska – wolontariuszką w schronisku jest od kilku lat. Pomaga w akcjach organizowanych na rzecz schroniska. Wyprowadza psiaki na spacery.

 

 

 

 

 

Wioletta Ordutowska – w schronisku wolontariuszką jest stosunkowo od niedawna. W schronisku jest codziennie, wyprowadza psiaki na spacery, obecnie podjęła się opieki na nad naszym starszych psiakiem Beniem, dzięki niej ma regularne dawkę ruchu, świeżego powietrza oraz kontakt z człowiekiem. Od Pani Wioletty otrzymał również dar w postaci karmy.