Pies jest jedyną istotą na świecie 

która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie 

Załoga schroniska

Emilia Białas (pracownik administracyjny) – pracuje w Schronisku w Koninie od grudnia 2016 roku. Miłośniczka naszych mruczących milusińskich czyli wszystkich kotów. Członek i Inspektor TOZ w Polsce Oddział w Koninie. Prywatnie właścicielka dwóch kotów – Agatki, Mauro i suczki Kapi. Sumiennie i chętnie podejmuje się powierzonych jej zadań. 

 

 

 

 

Nikola Głowacka (technik weterynarii) – pracuje w Schronisku w Koninie od 2014r. Członek i Inspektor TOZ w Polsce Oddział w Koninie. Opiekuje się chorymi, kalekimi podopiecznymi schroniska. Prywatnie właścicielka psiaka Pongo. Opiekunka kotów wolnożyjących. 

 

 

 

 

 

Karolina Boruczkowska – pracuje w schronisku od maja 2012 r., od roku 2007 r. zaangażowana wolontariuszka, a także członek i Inspektor TOZ w Polsce Oddział w Koninie. Fotografuje wszystkich podopiecznych placówki, prowadzi fanpage schroniska na portalu facebook, pomaga w prowadzeniu strony internetowej – www.schroniskokonin.pl. Prywatnie właścicielka kota Prezesa oraz suczki Koki, adoptowanych ze schroniska.

 

 

 

 

Daria Balcer – pracuje w Schronisku w Koninie od 2014 roku. Wcześniej była zaangażowaną wolontariuszką. Prowadzi stronę internetową schroniska – www.schroniskokonin.pl, pomaga również w prowadzeniu fanpage na portalu facebook. Członek i Inspektor TOZ w Polsce Oddział w Koninie. Właścicielka kotki o imieniu Kitka, adoptowanej ze schroniska w Koninie. Podjęła naukę na kierunku: technik weterynarii. 

 

 

 

 

 

Łukasz Poniedziałek (pracownik zmianowy) – pierwszy raz zatrudnił się w Schronisku w 2001 roku. Po długiej przerwie ponownie podjął pracę w kwietniu 2015 roku. Wielki miłośnik zwierząt a w szczególności kotów. Ma doskonałe podejście do naszych podopiecznych. Jest spostrzegawczy oraz sumienny. Prywatnie właściciel 2 kotów. Podjął naukę w kierunku: technik weterynarii.