Pies jest jedyną istotą na świecie 

która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie 

Wspierają nas

WSPARCIE STAŁE OD FIRM: 

 

Znalezione obrazy dla zapytania intermarche

 

Znalezione obrazy dla zapytania carrefour logo

 

Znalezione obrazy dla zapytania dlaschroniska logo

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania hundehilfe polen

 

 

 

 

WSPARCIE JEDNORAZOWE:

Kolejne wsparcie otrzymaliśmy od firmy II – Inwestycje CL Spółka Akcyjna ( https://osiedlesielanka.pl/ ), oferującej domy i mieszkania nowej generacji. Dziękujemy za miły gest na rzecz Zwierząt, taka pomoc na pewno się przyda!

 

 

Nowy Darczyńca trafia na naszą listę wdzięczności! Dziękujemy wrocławskiej firmie AFTERWEB https://afterweb.pl/ ) za przekazanie środków, dzięki którym prowadzone przez nas Schronisko może jeszcze sprawniej funkcjonować.

 

 

 

W imieniu Zwierzaków serdecznie dziękujemy za wsparcie od sklepu MaloDesign https://malodesign.pl/ oferującego meble designerskie. Bardzo nam miło, że kolejna firma zdecydowała się przekazać środki na nasze Schronisko!

 

 

 

Dziękujemy za okazaną życzliwość i wsparcie finansowe firmie CODEX: https://codex.org.pl/ Centrum Obsługi Powypadkowej przekazało środki na rzecz naszego Schroniska. Bardzo nam miło!

 

 

 

 

 

Działania naszego Schroniska zostały dziś – 26 marca 2019 roku wsparte przez Kancelarię Kompensja: https://www.kompensja.pl/ Z radością dziękujemy za przekazanie dodatkowych środków na rzecz Zwierząt!

 

 

 

Firma Konimpex – wspiera Schronisko w Koninie, w kwietniu 2017 roku dotarła do nas wpłata w wysokości 360 zł uzbierana na pomoc w zapłaceniu rachunku za prąd. DZIĘKUJEMY! (http://www.konimpex.pl/index.php)

 

Kolejny sukces i ogromne podziękowania dla firmy VEKA Polska, która jako jedna z niewielu zareagowała na naszą chęć współpracy i wsparcie – wspomogła nas finansowo kwotą 1000 zł, tym samym pomagając naszym czworonogom. Zachęcamy kolejne przedsiębiorstwa do pomocy, współpracy i wsparcia.
D Z I Ę K U J E M Y !

 

 

Zdjęcie użytkownika Bar Burger 73'st.

Podziękowania dla Bar Burger 73’st za wpłaty i wsparcie podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie. Dla nas to ogromne wsparcie i dzięki tym wpłatom mamy możliwość w małym stopniu poprawienia warunków naszym podopiecznym. Jesteście wspaniali!

(https://www.facebook.com/barburger/)

 

Dziękujemy serdecznie firmie EACTIVE za wsparcie finansowe naszych podopiecznych kwotą 400 zł, jest to ogromne wsparcie dla schroniska, pieniążki przeznaczone będą na utrzymanie naszych podopiecznych. Dziękujemy za pamięć o Nas i inicjatywę!