Pies jest jedyną istotą na świecie 

która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie 

Wspierają nas

WSPARCIE STAŁE OD FIRM: 

Firma Mars Polska wspiera Schronisko w Koninie już od paru lat przekazując na rzecz naszych podopiecznych wszelkiego rodzaju karmę dla psów i kotów  – dziękujemy! (http://www.mars.com/poland/pl/)

 

 

Josera – niemiecka firma produkująca karmę dla psów i kotów – wspiera Schronisko w Koninie przekazując na jego rzecz darowiznę w postaci karmy. (http://www.josera.pl/) – DZIĘKUJEMY!

 

 

 Sklep internetowy – zooplus – wspiera Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie darowizną w postaci karmy, puszek, akcesoriów dla psów i kotów oraz gryzoni.

 

 

 

WSPARCIE JEDNORAZOWE:

Firma Konimpex – wspiera Schronisko w Koninie, w kwietniu 2017 roku dotarła do nas wpłata w wysokości 360 zł uzbierana na pomoc w zapłaceniu rachunku za prąd. DZIĘKUJEMY! (http://www.konimpex.pl/index.php)

 

Kolejny sukces i ogromne podziękowania dla firmy VEKA Polska, która jako jedna z niewielu zareagowała na naszą chęć współpracy i wsparcie – wspomogła nas finansowo kwotą 1000 zł, tym samym pomagając naszym czworonogom. Zachęcamy kolejne przedsiębiorstwa do pomocy, współpracy i wsparcia.
D Z I Ę K U J E M Y !